Фізичний практикум з механіки та молекулярної фізики

Ескіз

Дата

2014

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

Посібник створено на основі методичних порад до виконання лабораторних робіт з механіки та молекулярної фізики, які автори проводили упродовж багатьох років у Харківському університеті. Його зміст відповідає програмі з фізики для студентів фізико-технічного та фізико-енергетичного факультетів. Значну увагу приділено здобуттю навичок обробки експериментів, обчисленню похибок експериментальних даних, порівнянню числових результатів, які здобуто експериментально та які здобуто внаслідок використання спрощених теоретичних моделей, що заміняють реальні фізичні об’єкти. До кожної лабораторної роботи додано теоретичні питання для самоконтролю. Автори мали на меті навчити студентів стандартним прийомам роботи з приладами, що вимірюють параметри механічних та термодинамічних систем.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, фізичний практикум, практикум з механіки, практикум з молекулярної фізики, механіка, молекулярна фізика, Рекомендації з вимірювання фізичних величин та загальні правила роботи у фізичних лабораторіях, Лабораторні роботи з механіки, Лабораторні роботи з молекулярної фізики, Довідниковий матеріал з механіки та молекулярної фізики

Бібліографічний опис

Гірка В.О. Фізичний практикум з механіки та молекулярної фізики / В.О. Гірка, І.О. Гірка, Р.І. Старовойтов. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2014. - 227 с.