«Ідеальний читач в ідеальній бібліотеці» у неідеальному світі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2016-10

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Анотація

Виступ на Міжнародній науково-практичній конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи». м. Киев, 11-13 жовтня 2016 р.

Опис

Чи може бути (з'явитися) ідеальний читач в просторі неідеальної бібліотеці, чи може виникнути ідеальна бібліотека в просторі неідеального світу, і що це за поняття ідеальний світ? Ідея бібліотеки - це ідея збереження і передачі знань від минулих поколінь до прийдешніх, ідея наступності і посвяти. Зовсім не випадковим тому представляється існування бібліотек в найбільш розвинених культурах давнини. «… Бібліотеки виникли і цінуються суспільством як унікальний інститут зберігання та відтворення культурної пам'яті людства».

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::Book and library history, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::Philosophy subjects, история библиотек, історія бібліотек, library innovation, Conference, library, ідея бібліотеки, Kharkov University

Бібліографічний опис

«Ідеальний читач в ідеальній бібліотеці» у неідеальному світі. 2016 © Гжельчик Іоланта, керівник відділу промоції Міської публічної бібліотеки в м. Вроцлаві, Журавльова Ірина, директор ЦНБ ХНУ імені В.Н. Каразіна, Карпенко Іван, професор філософського факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна, доктор філософ. наук.

Зібрання