Барон Мюнхгаузен : до 300-річчя з дня народження [віртуальна виставка]

Анотація

До 300-річчя з дня народження барона Карла Ієроніма Фрідріха фон Мюнхгаузена. Всі ми звикли вважати, що барон Мюнхгаузен це вигаданий персонаж, який став найвидатнішим літературним героєм багатьох книжок та фільмів. Однак, барон Мюнхгаузен - особистість, яка існувала насправді. Знайомтесь. Автором перших оповідань про пригоди барона Мюнхгаузена був сам барон Мюнхгаузен. Його повне ім'я - Карл Фрідріх Ієронім барон фон Мюнхгаузен. Він народився 11 травня 1720 року недалеко від німецького міста Ганновер у родині полковника Отто фон Мюнхгаузена. У 15 років він відправився на військову службу. Коли він вийшов на пенсію, його улюбленим заняттям стало проводити вечори за розповідями небилиць. Барон збирав у власному будинку сусідів і друзів, сідав перед палаючим каміном і розігрував сцени з пережитих пригод. Щоб привернути більше уваги та зацікавити слухачів, йому доводилось прикрашати історії вигаданими деталями.

Опис

– Я зрозумів, у чому ваша біда: ви занадто серйозні. Розумне обличчя - це ще не ознака розуму, панове. Всі дурниці на землі робляться саме з цим виразом обличчя. – Посміхайтеся, панове. Посміхайтеся!

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::Book and library history, барон Мюнхгаузен

Бібліографічний опис