Феномен популярності та специфіка функціонування Telegram-каналів у реаліях повномасштабної війни в Україні 2022–2023 рр.

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : ХНУ імені В.Н. Каразіна

Анотація

24 лютого 2022 року почалась повномасштабна війна в Україні, яка суттєво вплинула на життя кожного українця. Для людей як ніколи актуальною є потреба у оперативних новинах. У сучасному світі ми маємо безліч джерел інформації і одним з них є Telegram-канали. Вивчення феномену популярності та специфіки функціонування Telegram-каналів в умовах повномасштабної війни в Україні 2022–2023 років є актуальним і важливим у зв’язку зі зростанням ролі цієї соціальної мережі у розповсюджені інформації. Адже після повномасштабного вторгнення зацікавленість саме до новинних Telegram-каналів значно зросла.

Опис

Ключові слова

Telegram-канали, якісний інформаційний простір під час воєнних дій в Україні, достовірна та об'єктивна інформація, повномасштабна війна в Україні 2022-2023 рр., Telegram-канали в умовах війни

Бібліографічний опис

Соломаха, Ольга Валентинівна. Феномен популярності та специфіка функціонування Telegram-каналів у реаліях повномасштабної війни в Україні 2022–2023 рр. : кваліфікаційна робота студента 5 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 «Журналістика» / О.В. Соломаха ; Науковий керівник Е.О. Цуріна. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2023. – 55 с.