Проблема комп’ютерної тривожності в контексті соціального благополуччя особистості

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019-10-11

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна

Анотація

Сьогодні людство все більше занурюється в цифровий вимір, а проблеми, пов’язані з роботою з цифровими технологіями та пристроями, виходять на перший план. У цьому контексті важливо визначити роль особистості в соціумі, який швидко трансформується. Одним з основних завдань, які потрібно вирішити є взаємозв’язок людини та комп’ютера, а це неможливо без створення комфортних та зрозумілих умов використання цифрових пристроїв у роботі та дозвіллі. Це дослідження має на меті краще зрозуміти природу комп’ютерної тривожності, дослідити фактори, що впливають на комп’ютерну тривожність та виявити фактори, які допоможуть у зменшенні впливу цієї проблеми на благополуччя особистості в соціумі.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects, норвезько-українська конференція, проблема комп’ютерної тривожності, соціальне благополуччя особистості

Бібліографічний опис

Наливайко О.О. Проблема комп’ютерної тривожності в контексті соціального благополуччя особистості [Електронний ресурс] / О.О. Наливайко // Матеріали Норвезько-Української конференції, присвяченої діяльності Ф. Нансена в Україні у 1921–1922 роках, (Харків, 10–11 жовт. 2019 р.) / Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна; Посольство Норвегії в Україні. – Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2019.