Журналістика та блогерство: трансформація медіапростору (на матеріалах фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та KantarPanelUkraine)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Анотація

Опис

Ключові слова

журналістика і блогерство: порівняльний аспект, соціологічні вимірювання мас-медіа, історія та актуальність дослідження трансформації журналістики і блогерства, дослідницькі центри, інститути та агентства України, що досліджують медіа-ринок, трансформації в мас-медіа до та після війни: за результатами соціологічних опитувань, результати опитування фонду «Демократичні ініціативи» щодо журналістів та блогерів, результати опитування дослідницької компанії «Kantar» через «KantarPanelUkraine» щодо журналістів та блогерів, трансформація аудиторіальних вподобань під час війни

Бібліографічний опис

Шевченко, Євгенія Сергіївна. Журналістика та блогерство: трансформація медіапростору (на матеріалах фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та KantarPanelUkraine) : кваліфікаційна робота студентки 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 «Журналістика» / Є.С. Шевченко ; Науковий керівник Н.В. Нечаєва. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2023. – 43 с.