Діяльність Міжнародного союзу електрозв'язку в сфері інформаційної безпеки

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019-10-11

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

Міжнародне співробітництво у сфері інформаційної безпеки зумовлює необхідність пошуку спільних рішень у межах міжнародних організацій щодо протидії інформаційним та кіберзагрозам, вироблення спільної стратегії інформаційної безпеки для протидії кібервійнам, інформаційному тероризму та інформаційній злочинності [1]. Міжнародні міжурядові організації відіграють важливу роль у керівництві та реформування сфери безпеки. До таких організацій відносять Міжнародний союз електрозв’язку (далі по тексту - МСЕ), що був заснований в Парижі в 1865 році як Міжнародний телеграфний союз. Свою теперішню назву він отримав у 1932 році, а в 1947 році він став спеціалізованою установою Організації Об'єднаних Націй. Хоча його першою сферою діяльності був телеграф, робота МСЕ зараз охоплює весь сектор інформаційних та комунікаційних технологій - від цифрового мовлення до Інтернету, та від мобільних технологій до 3D-телебачення. Вона є організацією державно-приватного партнерства з моменту заснування. Членство у МСЕ мають 193 країни та понад 800 суб'єктів приватного сектору. Штаб-квартира МСЕ знаходиться в Женеві, Швейцарії. Окрім цього Союз має дванадцять регіональних та районних представництв у всьому світі. Офіційними і робочими мовами Союзу є англійська, арабська, іспанська, китайська, російська і французька.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, норвезько-українська конференція, Міжнародний союз електрозв'язку, інформаційна безпека

Бібліографічний опис

Новікова Л.В. Діяльність Міжнародного союзу електрозв'язку в сфері інформаційної безпеки [Електронний ресурс] / Л.В. Новікова // Матеріали Норвезько-Української конференції, присвяченої діяльності Ф. Нансена в Україні у 1921–1922 роках, (Харків, 10–11 жовт. 2019 р.) / Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна; Посольство Норвегії в Україні. – Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2019.