Інтерв’ю у тележурналістиці : навчально-методичний посібник для студентів зі спеціальності «Журналістика»

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2021

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Анотація

Видання містить пояснювальну записку, розширений тематичний план, рекомендації до практичних занять і виконання самостійних завдань, питання до іспиту, критерії оцінювання знань, список рекомендованої літератури та допоміжних інтернет-ресурсів. Навчально-методичний посібник відбиває основні положення навчального курсу «Інтерв’ю у тележурналістиці» та призначений для студентів зі спеціальності «Журналістика».

Опис

Навчальне видання

Ключові слова

HUMANITIES and RELIGION, SOCIAL SCIENCES::Other social sciences, навчально-методичний посібник, студенти, журналістика, інтерв’ю у тележурналістиці, особливості інтерв’ю на ТБ, жанри, що базуються на інтерв’ю, зображально-виражальні засоби у телевізійному інтерв’ю, підготовка до інтерв’ю, драматургія інтерв’ю, обробка інтерв’ю, основні правила роботи із синхроном, особливості спілкування з інтерв’юйованим, типи співрозмовників, етичні засади інтерв’ювання, невербальний рівень комунікації, новітні тенденції телевізійного інтерв’ю, теоретичні питання до іспиту, схема нарахування балів, критерії оцінювання, інтернет-ресурси (майстер-класи, відео-лекції тощо)

Бібліографічний опис

Цуріна, Елеонора Олегівна. Інтерв’ю у тележурналістиці : навчально-методичний посібник для студентів зі спеціальності «Журналістика» / Е.О. Цуріна. – Харків : Харківський національний університет імені В.Н. Карзіна, 2021. – 28 с.