Про одну теорему Островського–Чеботарьова
Вантажиться...
Дата
Автори
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Харків : Державне науково-технічне видавництво України
Анотація
Опис
Ключові слова
Research Subject Categories::MATHEMATICS, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, Науково-дослідний інститут математики й механіки, Харківське математичне товариство, Харьковский университет, история Харьковского университета, Kharkov University, the history of Kharkov University, математика, история науки, теорема Островського–Чеботарьова
Бібліографічний опис
Данілевський О. Про одну теорему Островського–Чеботарьова / О. Данілевський // Записки науково-дослідного інституту математики й механіки і Харківського математичного товариства. Сер. 4. – 1937.– Т. 14. – С. 81–84.