М-індекси нелінійності варіабельності серцевого ритму у пацієнтів із больовою формою хронічної ішемічної хвороби серця за наявності й відсутності депресії
dc.contributor.author | Кулик, О.Л. | |
dc.contributor.author | Серікова, О.І. | |
dc.contributor.author | Яблучанський, М.І. | |
dc.date.accessioned | 2011-07-08T16:39:29Z | |
dc.date.available | 2011-07-08T16:39:29Z | |
dc.date.issued | 2006 | |
dc.identifier.citation | Одеський медичний журнал. – 2006. – № 6 (98) – С. 41–43. | en |
dc.identifier.uri | https://ekhnuir.karazin.ua/handle/123456789/3837 | |
dc.title | М-індекси нелінійності варіабельності серцевого ритму у пацієнтів із больовою формою хронічної ішемічної хвороби серця за наявності й відсутності депресії | en |
dc.type | Article | en |
Файли
Контейнер файлів
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- KulikA_Odmed_06.pdf
- Розмір:
- 214.43 KB
- Формат:
- Adobe Portable Document Format
Ліцензійна угода
1 - 1 з 1
Вантажиться...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 7.92 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: