Письмовий переклад текстів екологічної тематики (французька мова) : практикум

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Анотація

Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи призначені для аудиторної та самостійної роботи студентів ІУ бакалаврського та I магістерського курсів факультету іноземних мов, а також студентів старших курсів екологічного факультету i його аспірантів, ЯКІ вивчають іноземну мову в рамках професійного спрямування. Вони знайомлять студентів з базовими поняттями та термінами екології, засобами та проблемами її захисту, зі специфікою розвитку сучасної цивілізації та урбанізації з урахуванням екофактору на прикладі сучасної Франції. Посібник також має своєю метою вдосконалювати навички перекладу, поглибити знання, отримані студентами на попередніх курсах з практики перекладу, формувати навички перекладу текстів екологічної тематики французькою та українською мовами. Він також розрахований на подальше вдосконалення навичок письмового та усного перекладу у межах курсу теорії і практики перекладу, на розширення термінологічного кола знань з екології французькою та українською мовами.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION, traduisez en ukrainien, la longue marche vers la gestion planétaire, la protection des paysages au quotidien, transports routiers propres, les transports urbains sur la bonne voie, le printemps de l'énergie renouvelable, traitement des déchets, une agriculture plus verte, des PME, un système économique, s'autodétruit, environnement, l'écologie, grosse arnaque, catastrophe écologique, l'économie en respectant l'écologie, le ciment, grandes villes, comprendre les besoins des quartier populaires, les écoquartiers, températures record, sécheresse, la Chine, le changement climatique, gazon artificiel, la voiture électrique

Бібліографічний опис

Григор'єв, Максим Вікторович. Письмовий переклад текстів екологічної тематики (французька мова) : практикум / М. В. Григор'єв, В. Ю. Щиров. - Харків : Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, 2023. - 76 с.