Адміністративний менеджмент : методичні рекомендації до самостійної роботи та дистанційного навчання здобувачів вищої освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент»

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2022

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів та дистанційного навчання з дисципліни «Адміністративний менеджмент» складено для здобувачів вищої освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Надано основні теоретичні положення теорії адміністративного менеджменту, розкрита сутність та особливості впровадження системи адміністративного менеджменту у державному та приватному секторі. Посібник буде корисним здобувачам, викладачам закладу вищої освіти, керівникам підприємств та менеджерам з аміністративного управління.

Опис

Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів та дистанційного навчання

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, методичні рекомендації, дистанційне навчання, самостійна робота, управління та адміністрування, менеджмен

Бібліографічний опис

Адміністративний менеджмент : методичні рекомендації до самостійної роботи та дистанційного навчання здобувачів вищої освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» / уклад. Л. В. Тєшева. – Харків : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2022. – 76 с.