Ліберальні медіаресурси в контексті російської пропаганди (на матеріалі телеканалу «Дождь» та відеоблогів Максима Каца і Юрія Дудя)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : ХНУ імені В.Н. Каразіна

Анотація

Довгий час українські журналісти мали професійні зв’язки з колегами з пострадянського простору, продукували спільний контент на телебаченні, радіо та у пресі, розрахований на поширену аудиторію населення цих країн. Такий матеріал для більшого охоплення генерували російською мовою. Міжнародна співпраця між медіа представниками України та країнами СНГ у перехідний період розпаду Радянського Союзу принесла свої здобутки у розвиток української незалежної журналістики. Проте, коли потенціал четвертої влади однієї з країн через призму кривого дзеркала відбивається у вигляді пропаганди, підтримуючи воєнні дії на території країни-сусіда, про минуле співробітництво між журналістами на професійному рівні не може йти мови.

Опис

Ключові слова

російські ліберальні медіаресурси, український споживач інформації, Юрій Дудь, проект «Вдудь», Максим Каца, відеоблогер, проект «Максим Кац», інтернет-видання «Дождь»

Бібліографічний опис

Шопіна, Аліна Сергіївна. Ліберальні медіаресурси в контексті російської пропаганди (на матеріалі телеканалу «Дождь» та відеоблогів Максима Каца і Юрія Дудя) : кваліфікаційна робота студентки 5 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 061 «Журналістика» / А.С. Шопіна ; Науковий керівник Н.Б. Калашник. - Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2023. – 34 с.