Складне речення. Практична граматика англійської мови для студентів 4 курсу

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2010

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

Даний посібник рекомендується як основний курс практичної граматики для студентів 4 курсу англійського відділення факультету іноземних мов. Посібник призначений для розвитку вмінь та удосконалення навичок застосування граматичних явищ і структур, якими повинні володіти користувачі мови на рівні С1 за стандартами „Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, вивчення, викладання, оцінювання”. У вправах посібника застосовується сучасна розмовна англійська мова, яка віддзеркалює побутові, навчальні та ділові ситуації. Посібник вміщує також глосарій основних граматичних термінів.

Опис

Ключові слова

граматика англійської мови, навчальний посібник з граматики, користувач мови на рівні С1, розмовна англійська мова, глосарій граматичних термінів, складне речення

Бібліографічний опис

Складне речення. Практична граматика англійської мови для студентів 4 курсу : навчальний посібник з граматики англійської мови для студентів 4 курсу факультету іноземних мов / Укладачі: Меркулова Т. К., Шпак О. В. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2010. – 64 с.