Zielgerichtetes Lesen: Mетодичні рекомендації

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

Добірка текстів німецькою мовою для читання і перекладу з контрольними завданнями, які спрямовані на активізацію розумового пізнавального механізму: увага, пам'ять, візуальне, просторове, мовне сприйняття. Призначені для програми навчального комплексу для аспірантів і спеціалістів, які вивчають німецьку мову за фахом, для ділового спілкування, факультативно і самостійно з метою оволодіння стратегіями роботи з інформацією наукового характеру, з глибоким зануренням в зміст, побіжно, методом перегляду, вибору тез для реферування або аргументів для дискусії.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Languages and linguistics, методичні рекомендації, Randmarkierungen, Markierungen im Text, Позначки на полях, Позначки в тексті, Randkommentare, Комментар скорочень, These, теза, Unterstreichen, wichtig, німецька мова

Бібліографічний опис

Шумська О. М., Шумський Л. М. Zielgerichtetes Lesen: Mетодичні рекомендації / Укладачі: О. М. Шумська, Л. М. Шумський – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2019. – 120 с.