Роль міжнародних фінансових організацій в регулюванні сучасних світових економічних процесів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019-10-11

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

Міжнародні фінансові організації відіграють важливу роль в регулюванні сучасних світових економічних процесів. Використовуючи новітні методи фінансового управління, аналізу та залучаючи до роботи провідні компанії, вони сприяють активній участі країн у міжнародних валютно-кредитних відносинах, стимулюють міжнародну торгівлю, займаються кредитуванням державних програм, інвестують у міжнародні проекти, сприяють розвитку малого та середнього бізнесу та займаються стабілізацією світового ринка. У сучасному розумінні міжнародна фінансова система сформувалася після Другої Світової війни, саме тоді, коли з’явилися такі ключові установи як Міжнародний валютний фонд та Міжнародний банк реконструкції та розвитку. Це сприяло розширенню фінансового співробітництва країн з метою створення нових шляхів у вирішенні фінансових проблем.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, норвезько-українська конференція, міжнародні фінансові організації, світові економічні процеси

Бібліографічний опис

Максимюк Ю.О. Роль міжнародних фінансових організацій в регулюванні сучасних світових економічних процесів [Електронний ресурс] / Ю.О. Максимюк // Матеріали Норвезько-Української конференції, присвяченої діяльності Ф. Нансена в Україні у 1921–1922 роках, (Харків, 10–11 жовт. 2019 р.) / Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна; Посольство Норвегії в Україні. – Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2019.