Забезпечення кібербезпеки в Європейському союзі: підхід Європейської комісії

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019-10-11

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

За даними Європейської комісії, забезпечення безпеки мережевих та інформаційних систем в Європейському Союзі має важливе значення для підтримки функціонування онлайн-економіки і забезпечення процвітання. ЄС працює по ряду напрямків, щоб сприяти кіберстійкості на вищому рівні [1, c. 141]. У вересні 2017 року Європейська Комісія прийняла реформи, що стосуються кібербезпеки, які ґрунтуються на існуючих інструментах і представляють нові ініціативи для подальшого поліпшення кіберстійкості ЄС, а саме реагування на загрози.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, забезпечення кібербезпеки в Європейському союзі, кібербезпека, Європейський союз, Європейська комісія, норвезько-українська конференція

Бібліографічний опис

Боєр Є.О. Забезпечення кібербезпеки в Європейському союзі: підхід Європейської комісії [Електронний ресурс] / Є.О. Боєр // Матеріали Норвезько-Української конференції, присвяченої діяльності Ф. Нансена в Україні у 1921–1922 роках, (Харків, 10–11 жовт. 2019 р.) / Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна; Посольство Норвегії в Україні. – Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2019.