Історія Стародавнього Сходу

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2008

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Анотація

Посібник містить програму лекційного курсу з історії Стародавнього Сходу та програму практичних занять. До першої частини посібника включено зміст програми курсу, екзаменаційні питання, критерії оцінювання. Численна бібліографія, розподілена за окремими розділами історії Стародавнього Сходу, сприяє організації самостійної роботи студентів, успішній підготовці до модулів та екзаменів. У другій частині посібника подані докладні методичні рекомендації за темами приктичних занять. Автори посібника визначають напрями і зміст роботи студентів під час підготовки до занять, окреслюють коло письмових джерел. Матеріали посібника містять список спеціальної літератури до приктичних занять, теми рефератів. Додаток до програми приктичних занять складається з найбільш важливих письмових джерел та коментарів до цих текстів. Даний посібник призначено для студентів першого курсу класичних, педагогічний та гуманітарних університетів, а також усіх, хто цікавиться історією країн Стародавнього Сходу.

Опис

Ключові слова

Стародавній Схід, Стародавній Єгипет, Месопотамія, Межиріччя, Стародавня Індія, Стародавній Китай, Вавилонія, шумери, Старовавилонське царство

Бібліографічний опис

Ручинська О. А., Сергєєв І. П. Історія Стародавнього Сходу: Навчально-методичний посібник. – Харків: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2008. – 108 с.