Азіатський банк інфраструктурних інвестицій як альтернатива Міжнародному валютному фонду для країн БРІКС

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019-10-11

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна

Анотація

В останні роки Азіатсько-Тихоокеанський регіон являє собою потужний світовий центр міжнародної торгівлі, фінансових ресурсів та передового виробництва. Саме країни БРІКС займають найбільшу частку в розвитку цього регіону, яке визначається процесами регіональної, а також субрегіональної інтеграції, фінансовими взаємозв'язками, багатостороннього співробітництва і структурними перебудовами в моделях розвитку економіки. Ми можемо спостерігати, як швидко розвивається азіатська економіка, і як безперервно поглиблюється фінансове співробітництво в регіоні. Проте інфраструктура країн, що розвиваються та економічних суб'єктів, що формуються залишається недостатньо розвиненою, тому вони потребують значних фінансових вкладень для подальшого розвитку.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, норвезько-українська конференція, БРІКС, країни БРІКС, Міжнародний валютний фонд, Азіатський банк інфраструктурних інвестицій

Бібліографічний опис

Довгаль О.А. Азіатський банк інфраструктурних інвестицій як альтернатива Міжнародному валютному фонду для країн БРІКС [Електронний ресурс] / О.А. Довгаль, К.С. Трофимченко // Матеріали Норвезько-Української конференції, присвяченої діяльності Ф. Нансена в Україні у 1921–1922 роках, (Харків, 10–11 жовт. 2019 р.) / Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна; Посольство Норвегії в Україні. – Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2019.