Економічний розвиток Італійської республіки в контексті дезінтеграційних процесів в Європейському Союзі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019-10-11

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: ХНУ імені В. Н. Каразіна

Анотація

Сучасний стан розвитку Європейського Союзу може характеризуватися певною нестабільністю, що була викликана, перш за все, процесом виходу Великої Британії з ЄС. Така нестабільність значно впливає на інші країни-члени ЄС. Однією з таких країн стала Італійська Республіка, де до влади на цій хвилі прийшла коаліція євроскептичних партій та було сформовано кабінет, що має на меті посилення дезінтеграційних процесів в розрізі відношень з ЄС. Таким чином, метою даної роботи є проведення макроекономічного огляду розвитку Італійської Республіки саме в контексті сучасних дезінтеграційних процесів в ЄС.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, Італійська республіка, дезінтеграційні процеси в Європейському Союзі, Європейський Союз, економічний розвиток Італійської республіки, норвезько-українська конференція

Бібліографічний опис

Марченко І.С. Економічний розвиток Італійської республіки в контексті дезінтеграційних процесів в Європейському Союзі [Електронний ресурс] / І.С. Марченко, А.В. Погорєлова // Матеріали Норвезько-Української конференції, присвяченої діяльності Ф. Нансена в Україні у 1921–1922 роках, (Харків, 10–11 жовт. 2019 р.) / Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна; Посольство Норвегії в Україні. – Х.: ХНУ ім. В.Н. Каразіна, 2019.