Навчально-науковий інститут екології (Екологічний факультет)

Постійне посилання на розділhttps://ekhnuir.karazin.ua/handle/123456789/37

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Навчально-наукова серія «Бібліотека еколога»: досвід, проблеми та перспективи
    (Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 2014-09-23) Некос, А.Н.; Максименко, Н.В.; Крайнюков, О.М.; Уткіна, К.Б.
    Семінар-нарада директорів бібліотек внз III-IV рівнів акредитації Київського та Харківського зональних методичних об'єднань «Парадигма розвитку бібліотек в умовах інформаційного суспільства» (22-25 вересня 2014 р., м. Харків).
  • Ескіз
    Документ
    Загальна екологія та неоекологія
    (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2011) Некос, В.Ю.; Некос, А.Н.; Сафранов, Т.А.
    Підручник містить матеріали нормативної навчальної дисципліни «Загальна екологія та неоекологія», яка є базовою для вивчення інших навчальних дисциплін («Економіка природокористування», «Екологічна експертиза», «Моніторинг довкілля», «Техноекологія», «Екологічна безпека», «Екологія міських систем», «Нормування антропогенного навантаження на природне середовище», «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці») для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».
  • Ескіз
    Документ
    Ландшафтно-екологічна навчальна практика: навчальна програма нормативної дисципліни
    (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2005) Некос, В.Ю.; Некос, А.Н.; Максименко, Н.В.
    Під час ландшафтно-екологічної навчальної практики студенти вивчають екологічний стан природних та антропогенних ландшафтів у польових умовах з метою дослідження та визначення його закономірностей і ступеню впливу на формування екологічного стану довкілля з різною ландшафтною (ландшафтно-екологічною) структурою. При проведенні ландшафтно-екологічної практики наукове завдання щороку формулюється і затверджується випускаючою кафедрою в залежності від актуальних проблем регіону чи його потреб у вирішенні конкретної задачі. Навчальна практика створює базу для виконання завдань виробничої практики, виконання своїх професійних функцій та типових задач на робочому місці.
  • Ескіз
    Документ
    Навчальна програма "Загальна екологія (та неоекологія)"
    (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2005) Некос, В.Ю.; Некос, А.Н.; Сафранов, Т.А.; Гродзинський, М.Д.
    Навчальна дисципліна «Загальна екологія (та неоекологія)» забезпечує формування базових екологічних знань, основ екологічного мислення професійного фахівця, здатного не тільки грамотно, науково обґрунтовано користуватися та захищати природу, але і здійснювати вагомий внесок у формування масової екологічної свідомості населення, набуття необхідних умінь, щодо прийняття відповідних рішень тощо.