Навчально-науковий інститут екології (Екологічний факультет)

Постійне посилання на розділhttps://ekhnuir.karazin.ua/handle/123456789/37

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище
    (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2010) Некос, В.Ю.; Максименко, Н.В.; Владимирова, О.Г.; Шевченко, А.Ю.
    Друге видання перероблене відповідно до сучасних змін у номативній базі екологічного нормування і доповнене матеріалом, що якомога повніше розкриває зміст кожного модуля. Основні питання курсу розглянуто за схемою «Програмна лекція» – «Проблемна лекція» по кожному з модулів, що вивчаються. Для контролю отриманих знань підготовлено перелік навчальних елементів, засвоєння повного обсягу яких дозволить отримати найвищу оцінку. Кожен модуль супроводжується тестом. Понятійно-термінологічний апарат, що міститься у Словнику термінів, подано в трактуванні нормативних та інструктивних документів.
  • Ескіз
    Документ
    Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище
    (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2011) Максименко, Н.В.; Черкашина, Н.І.; Кочанов, Е.О.
    Навчально-методичний посібник розроблено у повній відповідності до типової програми однойменної дисципліни, затвердженої МОН України. Посібник містить допоміжний матеріал для проведення лекцій, запитання на контроль-колоквіуми, тест-контролі, завдання і методичні рекомендації для самостійної та науково-дослідної роботи студентів екологічних спеціальностей ВНЗ.
  • Ескіз
    Документ
    Нормування антропогенного навантаження на природне середовище: навчальна програма нормативної дисципліни
    (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2005) Максименко, Н.В.; Некос, В.Ю.
    Навчальна дисципліна «Нормування антропогенного навантаження на навколишнє природне середовище» є галузевою. Метою дисципліни є формування у студентів теоретичних знань та практичних навичок, необхідних для роботи у державних та відомчих виробничних підрозділах, що здійснюють нормування антропогенного навантаження на навколишнє природне середовище.
  • Ескіз
    Документ
    Стан довкілля міст: проблеми, його оцінка та картографування
    (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2008) Левицький, І.Ю.; Ричак, Н.Л.
    У статті викладено результати дослідження просторово-часової поведінки вмісту валової форми важких металів у верхньому шарі ґрунтового покриву міських ландшафтів та темпів акумуляції важких металів за 110 років. Визначена залежність забруднення від ландшафтно-геохімічних властивостей міських ландшафтів та антропогенного навантаження.